KONTAKT

kom. 509 735 634,
603 759 073

AKTUALNOŚCI

Wykład otwarty Justyny Zalewskiej „Znaczenie głosu w psychoanalizie - kilka refleksji na temat obiektu dźwiękowego” 11.03.2023

Serdecznie zapraszamy na Wykład Otwarty ODO PTPP, który odbędzie się 11 marca 2023 roku w godzinach 18:00-20:00 w sali Szkoleniowej Dolnośląskiej Izby Lekarskiej, ul. Kazimierza Wielkiego 45 we Wrocławiu.

Justyna Zalewska - psychoanalityczka szkoleniową Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz superwizorka i psychoterapeutka szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Obszarem jej zainteresowania jest studiowanie koncepcji Biona, nieupsychicznione doświadczenia oraz starzenie się i jego znaczenie w cyklu życia analityka i pacjentów. Współautorka książki „Kino i Psychoanaliza” pod red. Magdaleny Żylicz i Justyny Świerczyńskiej. Mieszka i praktykuje w Gdyni.

Moderatorką dyskusji będzie:
Marta Piechota - psychoterapeutka psychoanalityczna PTPP, pracuje we Wrocławiu.

Dla członków i kandydatów PTPP wstęp wolny, bez zapisywania się. Osoby nie należące do PTPP – rejestracji oraz płatności mogą dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://ptpp.pl/wydarzenia/seminaria-i-wyklady/ klikając "zapisz się" i podając dane uczestnika oraz dane do faktury. Jest to obecnie jedyna forma rejestracji. Opłata za wykład wynosi 61,50 zł. W przypadku trudności z opłatą poprzez serwis tpay prosimy o kontakt z sekretariatem pod adresem: info@ptpp.pl Rejestracja równoznaczna jest ze zobowiązaniem do zapłaty. Termin zapisów upływa 08.03.2023 roku. W przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed terminem wykładu, opłata nie podlega zwrotowi.

Jednocześnie informujemy, że wykład nie będzie nagrywany.

wyklad1.jpg