KONTAKT

ODDZIAŁ DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKI POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOTERAPII PSYCHOANALITYCZNEJ

ul. Ludwika Solskiego 32/2
52-416 Wrocław
tel. 889 500 708,
email: info@odoptpp.pl
skarbnik: skarbnik.odoptpp@gmail.pl

ARCHIWUM

Wykład otwarty Agnieszki Myśliwiec-Ferduły „Czy jest już za późno? O „pracy starzenia się” u pacjentów w zaawansowanym wieku.”

Swoboda fantazjowania i smakowania sekund wieczności aktualnych i przeszłych jest szczególnie cenna dla ludzi w podeszłym wieku - wydaje się, że modyfikuje lęki związane ze śmiercią.

Wykład Otwarty PTPP organizowany we współpracy z Oddziałem Dolnośląsko-Opolskim PTPP odbył się 9 września 2023 roku, w godzinach 17:00-19:00 w formie stacjonarnej w sali Szkoleniowej na I pietrze Dolnośląskiej Izby Lekarskiej, ul. Kazimierza Wielkiego 45 we Wrocławiu.

Wykład NIE był transmitowany ani nagrywany.

Wykład wygłosiła:

Agnieszka Myśliwiec-Ferduła
- psychoanalityczka szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, superwizorka i psychoterapeutka szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, którego była współzałożycielką. Jest zaangażowana w pracę w ciałach Komisji Szkoleniowej PTPa, przewodziła Komisji Kwalifikacji, Programu, Przebiegu Szkolenia. Prowadziła i prowadzi seminaria teoretyczne i kliniczne w ramach PTPa jak również w SPA, KSPP, IPP. Od kilku lat interesuje się pojęciem czasu w psychoanalizie. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Dyskusję moderowała:

Katarzyna Kratsch
- certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, psycholog. Prezes Oddziału Dolnośląsko - Opolskiego PTPP. Prowadzi prywatną praktykę we Wrocławiu.

Szczegóły dotyczące zgłoszenia i płatności znajdują się poniżej w skrócie Regulaminu:

1. Dla członków i członkiń, kandydatek i kandydatów PTPP wstęp na Wykłady jest wolny, bez zapisywania się.
2. Osoby nie należące do PTPP powinny dokonać rejestracji oraz płatności poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://serwis.ptpp.pl/wydarzenia klikając "zapisz się" i podając dane uczestnika oraz dane do faktury. Jest to obecnie jedyna forma rejestracji.
3. Opłata za Wykład wynosi 61,50 zł z VAT.
4. W przypadku trudności z opłatą poprzez serwis Tpay prosimy o kontakt z organizatorem pod adresem wyklady@ptpp.pl
5. Rejestracja równoznaczna jest z zobowiązaniem do zapłaty. Termin zapisów upływa na 4 dni przed terminem wykładu. Po tym terminie nie ma możliwości zapisania się.
6. Mają Państwo prawo zrezygnować z Wykładu w terminie do 14 dni przed wykładem bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
7. Uczestnikom nie wolno nagrywać Wykładu.