KONTAKT

tel. 889 500 708,
skarbnik: skarbnik.odoptpp@gmail.pl

ARCHIWUM

Wykład otwarty Piotra Dworczyka „Podstawy teorii Biona”

PTPP we współpracy z Oddziałem Dolnośląsko-Opolskim PTPP zorganizowało Wykład Otwarty, który odbył się 8 grudnia 2023 roku, w godzinach 19:30-21:30 na Platformie Zoom.
Wykład NIE był transmitowany ani nagrywany.

Wykład wygłosił:

Piotr Dworczyk
- est psychoanalitykiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz International Psychoanalytical Assaciation, psychoterapeutą szkoleniowym i superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Od ponad 30 lat pracuje klinicznie z młodzieżą i dorosłymi. Od wielu lat prowadzi seminaria oraz sprawuje merytoryczną opiekę nad różnymi zespołami terapeutów. Interesuje się teorią W. Biona uczestniczy w seminariach poświęconych teorii W. Biona i jego następców, między innymi seminariach prowadzonych przez Avnera Bergsteina i Giuseppe Civitarese.

Moderować dyskusję będzie:

Maria Nowak
- psychoterapeutka psychoanalityczna, członkini zwyczajna Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Niezmiennie zafascynowana psychoanalizą.

Szczegóły dotyczące zgłoszenia i płatności znajdują się poniżej w skrócie Regulaminu:

1. Dla członków i członkiń, kandydatek i kandydatów PTPP wstęp na Wykłady jest wolny, bez zapisywania się.
2. Osoby nie należące do PTPP powinny dokonać rejestracji oraz płatności poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://serwis.ptpp.pl/wydarzenia klikając "zapisz się" i podając dane uczestnika oraz dane do faktury. Jest to obecnie jedyna forma rejestracji.
3. Opłata za Wykład wynosi 61,50 zł z VAT.
4. W przypadku trudności z opłatą poprzez serwis Tpay prosimy o kontakt z organizatorem pod adresem wyklady@ptpp.pl
5. Rejestracja równoznaczna jest z zobowiązaniem do zapłaty. Termin zapisów upływa na 4 dni przed terminem wykładu. Po tym terminie nie ma możliwości zapisania się.
6. Mają Państwo prawo zrezygnować z Wykładu w terminie do 14 dni przed wykładem bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
7. Uczestnikom nie wolno nagrywać Wykładu.

IMG_6912.jpg