KONTAKT

ODDZIAŁ DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKI POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOTERAPII PSYCHOANALITYCZNEJ

ul. Ludwika Solskiego 32/2
52-416 Wrocław
tel. 889 500 708,
email: info@odoptpp.pl
skarbnik: skarbnik.odoptpp@gmail.pl

ARCHIWUM

Dolnośląski Letni Weekend z Psychoanalizą

Dolnośląski Letni Weekend z Psychoanalizą odbył się w Strzelinie w dniach od 27.06.2014 do 29.06.2014. Zajęcia objęte były patronatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

DOLNOSLASKI_LETNI_WEEKEND_Z_PSYCHOANALIZA_2014.pdf

Więcej informacji w załączonym powyżej plakacie.

Prowadzący:

Dawid Bieńkowski – certyfikowany psychoanalityk Polskiego i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego, superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Mieszka i praktykuje w Warszawie.

Dobrosława Krakowiak-Gennari – certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Mieszka i praktykuje we Wrocławiu.

Ewa Sobczak – superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii psychoanalitycznej. Kandydatka Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Założycielka Ośrodka Psychoterapii Psychoanalitycznej w Opolu, gdzie mieszka i praktykuje.

Krzysztof Srebrny - certyfikowany psychoanalityk Polskiego i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego, superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Mieszka i praktykuje w Sulejówku k. Warszawy.