KONTAKT

ODDZIAŁ DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKI POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOTERAPII PSYCHOANALITYCZNEJ

ul. Ludwika Solskiego 32/2
52-416 Wrocław
tel. 889 500 708,
email: info@odoptpp.pl
skarbnik: skarbnik.odoptpp@gmail.pl

ARCHIWUM

II Dolnośląski Letni Weekend z Psychoanalizą

II Dolnośląski Letni Weekend z Psychoanalizą odbył się w Strzelinie w dniach od 03.07.2015 do 05.07.2015. Zajęcia objęte były patronatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Program:

03.07 Piątek:
Wykład Agnieszki Makowieckiej-­Pastusiak "Wszyscy mi mówią, że powinnam skończyć z tą terapią... Praca z identyfikacją projekcyjną."

04.07 Sobota
Superwizje pracy klinicznej. Prowadzący: Agnieszka Makowiecka-Pastusiak, Anna Gąsiorowska-­Krawczyk, Krzysztof Srebrny
Wykład Anny Gąsiorowskiej – Krawczyk "Podwieczorek u zwariowanego Kapelusznika. Kilka refleksji wokół czasu, czyli o teraźniejszości, przeszłości i przyszłości w terapii psychoanalitycznej."

05.07 Niedziela
Seminaria teoretyczne (do wyboru):
Agnieszka Makowiecka­-Pastusiak: "Identyfikacja projekcyjna w pracy klinicznej"
Anna Gąsiorowska-­Krawczyk: "Niespieszne tempo w procesie analitycznym"


Prowadzący:

Agnieszka Makowiecka-­Pastusiak – Psychoanalityk szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Mieszka i praktykuje w Warszawie.

Anna Gąsiorowska­-Krawczyk – Superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii psychoanalitycznej, kandydatka Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Mieszka i praktykuje w Poznaniu.

Krzysztof Srebrny ­- Certyfikowany psychoanalityk Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Mieszka i praktykuje w Sulejówku k. Warszawy.