KONTAKT

kom. 509 735 634,
603 759 073

AKTUALNOŚCI

Warsztat Polska na kozetce 29.06.2019

Zapraszamy do udziału w Warsztacie Refleksyjności Obywatelskiej pt. „Polska na Kozetce”, który odbędzie się w sobotę 29.06.2019 od godz. 11.00 do godz. 17.15 we wrocławskim Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184.

Organizatorami wydarzenia są Instytut Analizy Grupowej Rasztów we współpracy z Fundacją Myśli Psychoanalitycznej Significatio oraz Oddziałem Dolnośląsko-Opolskim Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Zachęcani do uczestnictwa są przedstawiciele możliwie wielu różnych środowisk, aby skorzystać z możliwości zastanawiania się nad procesami społecznymi i swoim w nich miejscem.

Częścią wydarzenia są wystąpienia gości, którzy udzielają autorskiej odpowiedzi na pytanie: „Co to znaczy być obywatelem Polski?”. W naszej edycji będą to dr Agnieszka Dziemianowicz-Bąk (aktywistka społeczna, badaczka edukacji) oraz Danuta Golec (psychoterapeutka psychoanalityczna, wydawca). Po wystąpieniach odbywa się dyskusja z zaproszonymi gośćmi.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na dołączonym plakacie.

Wstęp na warsztat jest nieodpłatny, ale wymagana jest rejestracja na wydarzenie, która odbywa się przez stronę: https://polskanakozetce-wroclaw.evenea.pl/ . Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.

PnK_Wroclaw2019.docx